Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

50 тисяч гривень за знання: у Львові відбувся фінал онлайн-олімпіад серед школярів

Сьогодні у Lviv Tech City відбувся фінальний етап других онлайн-олімпіад для школярів «Квести і Тести» (КІТ). Учні 4-10 класів змагались за вагомі грошові винагороди, адже сумарний призовий фонд КІТ – 560 000 гривень.
Фото: ЛМР

Про це повідомили у Львівській міській раді. 

«Ми організовуємо такі олімпіади для того, щоб сформувати у дітях розуміння цінності знань. Школярі повинні знати, що їхні знання оцінюються не лише похвалою чи оцінками, а й грошима. Знання – це фінансова стабільність в житті. 

Цього року ми заклали початок, але наступного навчального року кількість таких олімпіад має зрости, щоб учні всіх класів могли брати участь. В Україні немає аналогів таким олімпіадам немає. Тільки тут учень 4 класу може заробити за свої знання 50 тисяч гривень», – наголосив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Школярі, які навчаються в 4, 5, 6 класах, мали змогу продемонструвати свої знання, пройшовши комплексні завдання-мультитести, в який включені питання з української та англійської мов, логіки, математики, природи, мистецтва та інформатики. Учні 7, 8, 9 та 10 класів брали участь в онлайн-змаганнях з англійської мови.

Перший етап онлайн-олімпіади «Квести і Тести» пройшов онлайн 5 травня. А вже за тиждень,13 травня, на очному етапі було визначено переможців.

Найкращі від кожного класу отримали грошові винагороди:

І місце – 50 000 грн

II місце – 20 000 грн

III місце – 10 000 грн

Цікаво, що сьогодні переможцями серед учнів 4 та 6 класів стали два рідні брати – Лев та Северин Винничуки. Хлопці вірили у себе та свої знання, але перемога обох стала для всієї сім’ї неймовірним сюрпризом.

«Два тижні тому мама нам розповіла про нашу олімпіаду, запропонувала зареєструватись. Ми дуже хотіли взяти участь, готувались. Перша частина олімпіади, яка відбувалась онлайн, була трішки легша, бо мала більше математичну частину. Сьогоднішній етап був складнішим, але нам вдалося впоратись і з ним. Багато завдань було на уважність, тому треба було бути максимально зосередженими.

Особисто я взагалі не очікував виграти та дуже переживав за себе і брата (за брата, напевно, навіть більше). Дуже радий, що за свої знання отримав такий крутий подарунок», – поділився враженнями шестикласник Северин.

«Я дуже хвилювався, але дуже щасливий, що переміг. Поки ще не знаю, куди витрачу гроші, але можливо куплю собі крутий велосипед», – додав Лев, учень четвертого класу.

Олімпіади КІТ було розроблено компанією Lionwood.software спільно із Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, за сприяння управління освіти Львова. Перші олімпіади проводили лише з англійської мови серед учнів 7-9 класів, а вже другі розширились на більшу аудиторію і охоплюють знання дітей з різних предметів. Як каже Юрій Каміновський, операційний директор компанії Lionwood.software, на цьому розробники не планують зупинятись і лише розширюватимуть КІТ.

«Ми давно мріяли зробити таке свято. Коли я був школярем, я хотів взяти участь у такій класній олімпіаді, і щасливий, що зараз я реалізував свою дитячу мрію в який спосіб. Дуже дякую всім партнерам, які допомагали і допомагають нам на цьому шляху.

Зараз в країні війна і нам як ніколи потрібно стимулювати дітей вчитися. Будемо робити такі олімпіади ще масштабнішими і цікавішими», – наголосив Юрій Каміновський. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ