Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

5 простих правил від рятувальників для безпечного святкування Івана Купала

З 6 на 7 липня відзначатимемо свято Івана Купала. В цей час, актуальність безпеки на воді набуває особливої гостроти. Про правила безпечного святкування нагадують у ДСНС Лвьвівської області.

Адже багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки, тощо. А це, звісно, несе й небезпеку. Проте, дотримуючись цих традицій, слід пам’ятати і про правила безпеки.

Аби святкування відбулися безпечно й кожен зміг знайти свою «долю» без шкоди для власного здоров’я, рятувальники Головного управління ДСНС України у Львівській області нагадують 5 простих правил безпеки:

Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання.
Купатися дозволено лише у світлу пору доби.
Слід уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо ви не впевнені у своїх силах.
Ні в якому разі не можна заходити у воду напідпитку!
Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

В ніч на Івана Купала розпалюється велике багаття, через яке стрибають поодинці або в парі.  Купальське вогнище, згідно з переказами, має велику міфічну силу. Через нього стрибають всі, проходячи таким чином своєрідний ритуал очищення. Та залишене без нагляду багаття за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу.

Пам'ятайте! Погано загашене вогнище приховує в собі небезпеку. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ