Слухай онлайн
Здоров'я

85% ліжкової мережі області забезпечено киснем

Станом на сьогодні заповненість ліжкової мережі медзакладів області становить 34,8 %. Про це сьогодні, 5 січня, під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«З 1 січня ліжкова мережа розширилась. На базі центру легеневого здоров’я розгорнули додаткових 200 ліжок. Відтак, станом на зараз у нас є 3945 ліжкомісць. З них З341 ліжок забезпечено киснем – це 85% від усієї ліжкової мережі», - заначив Орест Чемерис.

Він також зазначив, що за попередню добу в області провели 1111 досліджень на коронавірус, з них - 371 позитивний.

На сьогодні у стаціонарах лікують 1373 хворих. 136 пацієнтів – у реанімаційних відділеннях, 26 з них підключені до апаратів ШВЛ.

«Попри те, що кількість людей, які лікуються у стаціонарах дещо зменшилась, вкотре наголошую, що ковід молодшає – про це говорить вік пацієнтів, які поступають на лікування у стаціонари. Захворювання протікає у більш серйозних формах, з важкою пневмонією», - зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.  

Він також закликав мешканців області не нехтувати карантинними обмеженнями у період різдвяних свят.

«Напередодні свят закликаю усіх провести їх у вузькому сімейному колі, не наражати на небезпеку себе та близьких людей. Ситуація, яка є зараз не дозволяє говорити про те, що стало легше. Навпаки, не можна втрачати пильність. Ми розуміємо, що після святкового періоду, кількість контактів, як і кількість хворих, попри застереження, збільшиться. Але це залежить виключно від нас», - додав Орест Чемерис.

Зазначимо, за увесь час у області COVID-19 підтверджено у 63286 осіб. Померло 1818 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 48472 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ