Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Академії сухопутних військ подарують 4000 книг в межах програми просвіти в армії

Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного подарують партію світоглядної літератури в межах програми просвіти в армії «Військо Читає».

Про це інформує пресслужба ЛМР.

9 грудня о 15.30 відбудеться урочисте передання книг Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в межах всеукраїнської програми «Військо Читає». Програма створена і реалізовується Громадською організацією «Реформація» у партнерстві з видавництвом «Наш Формат» за підтримки Генерального штабу ЗСУ.

Бібліотеки військових підрозділів, військових навчальних центрів, військових медичних закладів мають в своєму розпорядженні бідні фонди, укомплектовані застарілою літературою, що проповідує шкідливу радянську ідеологію. Тому ГО «Реформація» створила програму «Військо Читає», з метою поповнення бібліотек військових підрозділів та військових навчальних закладів примірниками якісних книг українських та закордонних авторів, найкращими зразками сучасної військової, суспільно-політичної та науково-популярної літератури.

"У 2014 році мене вразив стан бібліотек військових частин. Чого там тільки не було: від мемуарів Леніна до спогадів маршала Жукова. І зовсім нічого з сучасної літератури. Потрібно було оновлювати фонди військових бібліотек. Тому ми вирішили підставити державі плече", – наголошує Владислав Кириченко, голова ГО «Реформація» та ініціатор проєкту.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отримає книги з військової стратегії та тактики, історичні розвідки та твори з політології, мемуари і біографії світових лідерів, твори ветеранів російсько-української війни та закордонних авторів, що вже стали класиками, книги жанру нон-фікшн тощо. Всього 4000 примірників книг.

«Військо Читає» – один з просвітницьких проєктів ГО «Реформація», що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в українському війську.

За час існування програми 45 підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії отримали майже 40 000 примірників сучасної професійної, мотиваційної, світоглядної та художньої книги українською мовою, з них – більше половини – книжки «Нашого Формату». До кінця 2021 року в рамках програми планується довести кількість книг, поставлених в ЗСУ, НГУ та військові учбові заклади до 50 000.

Отримати додаткову інформацію про реалізацію програми «Військо Читає» та підтримати проєкти можна тут: https://format.ua/ , https://www.facebook.com/format.ua

Акредитація на подію – за телефоном: +38 (067) 443 82 49 (Антоніна – координатор проєкту). Термін акредитацїї – до 7 грудня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ