Слухай онлайн
Економіка

Андрій Рева: Гроші на виплати багатодітним сім’ямі будуть сплачуватися з 1 квітня

Як інформують у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну, урядова програма допомоги багатодітним сім’ям, яка передбачає виплати щомісячної фінансової допомоги вже з 1 квітня, повністю прорахована та забезпечена бюджетними асигнуваннями.

Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Програми підтримки сім’ї та відповідального батьківства за рішенням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана є одним з пріоритетів роботи Міністерства соціальної політики України у 2019 році.

ʺУ рамках ініціатив Уряду прораховані можливості з 1 квітня 2019 року виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку 6 років. Розмір допомоги – 1700 грн щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 млрд грн до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплаченіʺ, – сказав Андрій Рева.

Він також повідомив, що активно впроваджується і урядова програма ʺМуніципальна няняʺ, яка дозволяє батькам винаймати помічника по догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за витрати. З початку роботи програми, сказав Андрій Рева, маємо вже 43 заяви від батьків.

Міністр звернув увагу, що все це – не єдині соціальні ініціативи Уряду. Попереду реалізація програми ʺГромади, дружні до дітейʺ та програми забезпечення об’єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");