Слухай онлайн
Cуспільство

Астронавтка Хайдемарі Стефанишин-Пайпер привезла своїм українським родичам фотографії з космосу

Астронавтка Хайдемарі Стефанишин-Пайпер, перша українка, яка побувала у космосі, привезла своїм українським родичам — двоюрідним братам і сестрам, які проживають у селах Новий Яричів та Якимів Кам’янко-Бузького району Львівської області, подарунки — фотографії з космосу, а також фотографії родини Стефанишинів у США. Про це пані Стефанишин-Пайпер повідомила сьогодні, 29 січня 2007 року, під час брифінгу у Львові.
 
Натомість українська родина пані Стефанишин-Пайпер також підготувалася до зустрічі з нею, зокрема, її пригощатимуть справжніми українськими традиційними стравами, а також підготували пам’ятні подарунки.  
Хайдемарі Стефанишин-Пайпер народилася у місті Сент-Пол (штат Мінесота). У 1984 році закінчила Массачусетський технологічний інститут, а в 1985 році отримала ступінь магістра наук. У 1996 році була відібрана кандидаткою в астронавти. У вересні 1996 року брала участь у космічному польоті як фахівець польоту, провела 12 днів у космосі, з яких 13 годин і 8 хвилин провела у відкритому космічному просторі на міжнародній космічній станції.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ