Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Бабак розповів, коли у Львові проведуть конкурс на перевезення

У кінці квітня – першій декаді травня у Львові оголосять конкурс на визначення перевізників на автобусних маршрутах. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Повідомила прес-служба ЛМР.

«На кінець квітня, або першу декаду травня, ми виходимо на оголошення конкурсу про визначення перевізників на автобусних маршрутах. Після цього визначаємо переможців, з якими будемо укладати договори. Отож, ми заявили перевізникам, щоб вони подавалися на конкурс та виконували умови договору. Адже до роботи перевізників є багато зауважень. Тому зараз недоречно говорити про економіку, тобто про зміну тарифу, якщо не відомо, хто виграє конкурс. Можливо прийдуть інші перевізники і буде конкуренція та збільшиться кількість маршруток на ринку.

Також була проголосована на сесії міської ради ухвала про те, що за 5 років маємо відмовитися від маршруток. Відповідно, потрібно вкладати кошти в розвиток електротранспорту. На цей рік маємо амбітні плани – придбати 150 автобусів, 50 тролейбусів і 30 трамваїв. Якщо ми це реалізуємо, то до кінця року ситуація з проїздом суттєво покращиться. Також є наміри на наступний рік підтримувати такі темпи. Та на це потрібні кошти. Тому будемо залучати кошти з бюджету, кредитні кошти, щоб реально оновити систему транспорту у Львові», - розповів Сергій Бабак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");