Слухай онлайн
Спорт

Бадмінтоністи Львівщини успішно виступили в Дніпрі

Як повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба, у м. Дніпро завершився традиційний Всеукраїнський турнір пам’яті О.М. Макарова, в якому взяли участь понад 130 учасників з 9 регіонів України та команда Азербайджану.

У старшій віковій групі серед юнаків 1998-2000 р.н. успішно виступили бадмінтоністи Львівщини Роман Алтунян і Олександр Чакалов (тренери Оксана Гречанюк, Іван Каратник).

В одиночній категорії Роман Алтунян здобув срібну нагороду, здолавши на шляху до успіху азербайджанського гравця Мурада Байрамова (17, 16) та двох спортсменів Харківської області Гліба Бекетова (18, 17) та Михайла Махновського (14, -17, 9) й поступившись у фіналі ще одному харків’янину Олександру Шмундяку (5, 10).

В чоловічій парній категорії Роман Алтунян і Олександр Чакалов посіли друге місце. Зокрема, послідовно одержавши перемоги над азербайджанцями Мурадом Байрамовим і Фарідом Сулеймановим (10, 7) та харків’янами Глібом Бекетовим і Михайлом Махновським (-19, 15, 6), у фіналі львів’яни поступилися гравцям із Харкова Івану Мединському та Кирилу Щуру (19, -19, 15).

Загалом, у старшій віковій групі турніру перемогли: в одиночних категоріях Олександр Шмундяк (Харків) і Марина Ільїнська (Харків), в чоловічій парній Іван Мединський - Кирило Щур (Харків), в жіночій парній Анастасія Прозорова - Валерія Рудакова (Харків) і в змішаній парній Данило Боснюк - Марина Ільїнська (Дніпро, Харків). У молодшій віковій групі перемогу здобули: в одиночних категоріях Данило Бобро (Харків), Софія Малініна (Дніпро), в чоловічій парній Олег Амосов - Андрій Дон (Дніпро), в жіночій парній Софія Малініна - Маргарита Цигнадзе (Дніпро) і в змішаній парній Данило Шевченко - Софія Малініна (Дніпро).

Вітаємо львів’ян Романа Алтуняна й Олександра Чакалова та їх тренерів Оксану Гречанюк й Івана Каратника із успішним виступом на турнірі всеукраїнського рівня.

А вже 6 листопада Роман з Олександром вирушають на молодіжний чемпіонат світу до м. Більбао (Іспанія) у складі збірної команди України. Побажаємо їм вдалих стартів на іспанській землі.

Львівські спортсмени та тренери надзвичайно вдячні бадмінтонним кортам «Команчеро» за можливість проведення тренувань збірної області у найкращому в Україні залі для бадмінтону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ