Слухай онлайн
Cуспільство  |  Війна на Донбасі

Бійці батальйону "Львів" у порядку ротації вирушили на Схід України

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/4
Бійці зведеного загону поліцейських Львівщини в порядку ротації вирушили на Схід України. Про це повідомили 2 грудня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

У зону проведення ООС правоохоронців проводжали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, рідні та товариші по службі.

Сьогодні, 2 грудня, зведений загін правоохоронців Львівщини, до складу якого увійшли бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Львів", співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції Львівської області, в порядку ротації вирушили на схід України. Там вони змінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться додому.

"Поліцейські Львівщини несуть службу на сході України від самого початку бойових дій. Багато хто з вас, я в першу чергу звертаюсь до бійців батальйону "Львів", провели не місяці, а роки у зоні АТО/ООС. Ви вже перестали рахувати ротації і маєте колосальний досвід. Я нагадую, що головне для керівництва поліції Львівщини – зустріти вас у такому ж складі, як і відправили, тому будьте обережними, підтримуйте один одного та дбайте за своїх товаришів. Щасливої дороги", - звернувся до бійців зведеного загону Василь Віконський.

Окрім того, очільник поліції Львівщини вручив бійцям батальйону патрульної служби особливого призначення "Львів" Головного управління Національної поліції у Львівській області відзнаки Національної поліції України «За успішне і сумлінне виконання службового обов’язку, відданість Присязі, високий професіоналізм». Командир підрозділу - підполковник поліції Роман Кровіцький та старший інспектор групи кадрового забезпечення батальйону підполковник поліції Василь Гнатюк отримали медалі "Ветеран служби", ще троє бійців - відзнаки "20 років сумлінної служби", "15 років сумлінної служби" та "10 років сумлінної служби".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ