Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Блекаути не вигнали українців з Батьківщини

Кількість українських біженців зросла на 2% через блекаути та терор рф.

Різниця між кількістю українців, що виїхали та не повернулись з-за кордону за 11 місяців поточного року, складає 2 211 615 осіб. Блекаути та терористичні обстріли рф збільшили кількість українських біженців на 2%

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними, посилаючись на дані Прикордонної служби України.

Кількість українців, що виїхали та ще не повернулись на Батьківщину, дещо зросла після початку масованих обстрілів інфраструктури та блекаутів. Якщо ще у вересні додому поверталось більше людей, аніж виїжджало, то у жовтні та листопаді ситуація змінилась. 

Вперше за останні 5 місяців у жовтні кількість людей, що виїхали за кордон, перевищила суму тих, хто повернувся додому — на 16,3 тисячі осіб. У листопаді кількість тих, хто виїхав, зросла ще на 43%.

Фото Гал-інфо

Загалом, від початку масованих обстрілів інфраструктури, кількість українців, що виїхали та ще не повернулися додому, зросла на 2%. Загалом через блекаути та бомбардування виїхало 14% від кількості українців, що повернулися за останні 5 місяців.

Кабмін прогнозує, що у 2023 році додому повернеться близько 1,8 млн біженців. Про це йдеться у пояснювальній записці проєкту Держбюджету на наступний рік. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ