Слухай онлайн
Здоров'я

Чергова партія вакцини "Moderna" прибула на Львівщину

На Львівщину привезли 5 тисяч доз мРНК-вакцини, розробленої фармацевтичною компанією «Moderna» спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (США).

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Вакцини дали нам надію, що пандемію COVID-19 незабаром можна взяти під контроль. У багатьох країнах нові штами викликають занепокоєння, адже існує ймовірність проривних інфекцій. Зараз нові варіанти це основне джерело поширення вірусу, яке може уникати імунного захисту, що призводить до повторного зараження людей. Проте, вакцинація все ще є найкращим способом запобігти серйозному захворюванню на COVID-19 — незалежно від варіанта. У ситуації з коронавірусом, будь-який імунітет краще, ніж його відсутність. 

Вакциновані матимуть певний захист, що зменшить ризик розвитку ускладнень та летальних випадків. Тому необхідно вакцинуватись, а також отримати додаткову чи бустерну дозу, аби мати хороший захист, навіть перед обличчям нового штаму», - зазначив Orest Chemerys, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

На Львівщині вже зробили 1 941 052 щеплення, з них 939 217 осіб отримали повний курс вакцинації, ще 105 людей вакцинували додатковою дозою та 5151 – бустерною. Вакциною «Moderna» зробили 204 338 щеплення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ