Слухай онлайн
Cуспільство

Червоний Хрест передав ранці для дітей загиблих захисників України

Червоний Хрест України передав Мінветеранів ранці з шкільним приладдям для дітей загиблих захисників України. Про це повідомили 18 вересня у прес-службі Міністерства у справах ветеранів України.
Фото Мінветеранів

Допомогти дітям вдалося завдяки благодійній акції ʺПортфелик надіїʺ, ініційованій Товариством Червоного Хреста України.

Мета всеукраїнської благодійної акції - допомогти дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Найближчим часом 55 ранців з шкільними наборами передадуть родинам загиблих захисників України.

Заступник Міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко та генеральний директор Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко частину з них передали родинам загиблих захисників України з Києва.

ʺУ кожного з вас своя історія, але усіх нас об’єднує один біль - біль втрати. Ваші близькі, наші вірні захисники України ціною власного життя і благополуччя своїх рідних відстояли незалежність і майбутнє країни. Знаємо, що на вас нині подвійна відповідальність - виховати і вивчити самостійно діточок. 6 місяців тому ми об’єднали зусилля з Товариством Червоного Хреста України і розпочали спільно працювати над вирішенням проблем ветеранів. А сьогодні маємо можливість передати ранці з шкільним приладдям для 55-х дітей з родин загиблих захисників Україниʺ, - зазначив Олексій Ілляшенко.

У свою чергу генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко додав: ʺСьогодні ми передаємо лише частину шкільних ранців, які вдалося зібрати завдяки благодійній акції. Місія Червоного Хреста України - допомагати тим, хто потребує цього найбільше, і ми раді підтримати дітей захисників Україниʺ.

Крім того, Максим Доценко закликав ветеранів залучатися до волонтерської діяльності, тим самим поповнити лави волонтерів Товариства Червоного Хреста України.

Голова Ради родин загиблих Ірина Міхнюк, подякувала відзначивши, що родини, які втратили на війні рідних і близьких особливо потребують уваги і підтримки.

Довідково

У березні 2020 року Мінветеранів та Червоний Хрест України підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якого розпочали спільно працювати над вирішенням проблем ветеранів, наданням допомоги самотнім, непрацездатним ветеранам війни та родинам загиблих і зниклих безвісті.

Крім того, представник Товариства Червоного Хреста України, був включений до складу Оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції.

Також розпочата робота з надання психосоціальної підтримки ветеранам та розшуком зниклих безвісти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ