Слухай онлайн
Культура

Чеські митці провели акцію ʺКультуру не зупинити!ʺ

Ввечері у понеділок потужними струменями світла розсвітились заклади культури по всій Чеській Республіці.

Цією акцією актори, художники, співаки, балетмейстери, режисери, майcтри кіно хотіли вказати на об’єкти, де в вечірні години мали б гратись вистави, мали б лунати музика і спів, але від 12 жовтня в умовах карантину у зв’язку з COVID-19 вони закриті, - передає Радіо Свобода.

Ініціатори акції ʺКультуру не зупинити!ʺ наголошують, що вони в жодному разі не виступають проти ухвалених урядом заходів, в результаті яких довелось тимчасово зупинити роботу театрів, кіно, клубів.

ʺРозсвітімо маяки чеської культури! Тому що культура не дасть глядачам зазнати краху і завдяки їхній підтримці не впаде сама. Давайте знову будемо разом! Ми це подолаємо!ʺ – закликає приєднатися до акції ʺКультуру не зупинити!ʺ один з її ініціаторів Ростислав Новак, актор театру ʺCirk La Putykaʺ (новий театральний колектив, який у своїй творчості поєднати акробатику, модерний танець, ляльковий театр, концерт і спорт).

До акції ʺКультуру не зупинити!ʺ вже приєдналися понад 70 творчих колективів, серед них Національні театри в Празі і Брно, Чеська філармонія, Асоціація професійних театрів, театри в містах Градец Кралове, Трутнов, Ліберец, Їглава, Оломоуц, Млада Болеслав та багато інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ