Портал ""Гаряча лінія міста Львова" опублікувала у фейсбуці відповідь на запитання про те, чому ремонт на дорогах міста проводять методом пневмонабризку з використанням системи MADPATCHER?
Перша і основна причина: це відносно дешевий та швидкий спосіб, що дозволяє за наявного фінансування ліквідувати більшу кількість вибоїн. Особливо це відчутно при ремонті на старих радянських дорогах, коли в порушення будівельних норм закладалась значно тонша основа під асфальт.
Зазначимо, що ліквідація вибоїн струменево-ін'єкційним методом (пневмонабризком) виконується не лише у Львові, але й в європейських країнах.
Однак подекуди зауваження викликають камінці, які інколи залишаються після виконання робіт на проїжджій частині. У таких випадках мешканці (водії) можуть звернутись на Гарячу лінію міста зазначивши чітко про яку ділянку дороги йде мова. Після виконання робіт залишкові камінці повинні бути прибрані.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ