Слухай онлайн
Cуспільство

Чи вдасться врятувати стадіон «Сільмашу» від забудови?

З огляду на звернення мешканців та виконання ухвали сесії № 1983 від 18.05. 2017 р., Львівська міська рада має намір викупити об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207 (колишній стадіон «Сільмаш») для будівництва там нового стадіону. Розгляд судової справи по цьому питанню відбудеться завтра, 10 жовтня, о 15.00 год у Львівському апеляційному адміністративному суді, за адресою вул. Саксаганського, 13. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у юридичному департаменті ЛМР, 18 травні 2017 року сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу № 1983 про викуп у ТзОВ «Три Корони Девелопмент» для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна - роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207. Це територія колишнього стадіону «Сільмаш».

Відповідно до чинного законодавства, ЛКП «Спортресурс», як замовник цього об’єкту, скерував лист до ТзОВ «Три Корони Девелопмент» щодо викупу даного об’єкту нерухомого майна. Однак, ТзОВ «Три Корони Девелопмент» відмовилося у добровільному порядку від продажу. Відповідно, Львівська міська рада на виконання ухвали сесії, звернулася до суду щодо примусового відчуження для суспільних потреб цього об’єкта нерухомого майна, в майбутньому для будівництва стадіону. Слухання і розгляд справи відбудеться завтра, 10 жовтня, о 15.00 год., у Львівському апеляційному адміністративному суді, за адресою вул. Саксаганського, 13.

«Маємо численні звернення мешканців та осіб прилеглих територій, що проживають у цьому мікрорайоні. Мешканці хвилюються, щоб цей стадіон не був забудований, адже поряд відсутні будь-які стадіони чи спортивні майданчики для дітей та молоді. Отож, маємо суспільну необхідність відбудувати цей стадіон.

Також з огляду на те, що ТзОВ «Три Корони Девелопмент» не веде господарської діяльності і цей стадіон знаходиться в занедбаному стані, ЛМР прийняла рішення, щоб викупити ці споруди для будівництва там нового стадіону, який буде відповідати потреба мешканців Львова», - розповіли у юридичному департаменті ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");