Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Дефіцит потужності в енергосистемі скоротився — Укренерго

В "Укренерго" заявили про скорочення дефіциту потужності в енергосистемі. Про це повідомила пресслужба компанії.

"Дефіцит потужності в системі дещо скоротився завдяки збільшенню обсягів виробництва електростанцій. Після аварійно-відновлювальних робіт включено в мережу блок на одній з теплових електростанцій, що постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак", — йдеться у повідомленні.

Водночас в "Укренерго" наголосили, що наявної потужності в системі все одно недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні, бо в енергосистемі водночас збільшився і рівень споживання.

"Це пов’язано з поетапним поверненням в роботу електромереж, пошкоджених під час масованих атак, а також з відновленням енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях. Відповідно збільшилась і кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено електропостачання, також зростає і обсяг споживання промисловості", — повідомили у компанії.

В "Укренерго" зазначили, що для всіх областей встановлені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень для збалансування енергосистеми.

В компанії нагадали, що енергосистема країни пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА і досі потребує значних ресурсів та часу на відновлення. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ