Слухай онлайн
Cуспільство

Делегація Вищої ради правосуддя України відвідала Канаду

За сприяння Канадсько-українського Проекту підтримки судової реформи в Україні представники Вищої ради правосуддя з 11 по 22 травня 2018 року відвідають Канаду з метою ознайомлення з кращими канадськими практиками у сфері правосуддя, які можливо було б адаптувати для застосування в Україні.

До складу делегації увійшли Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, члени ВРП Тетяна Малашенкова, Віктор Шапран, Наталя Волковицька, Андрій Бойко, Микола Худик, керівник секретаріату ВРП Сергій Пушкар.

У рамках візиту планується ознайомитись із функціонуванням судової системи Канади, діяльністю установ, чиї функції співпадають або подібні до ролі ВРП;обговорити питання здійснення правосуддя, взаємодії органів державної влади щодо роботи судової системи та незалежності і відповідальності суддів. 

Учасники візиту матимуть можливість дізнатися про поточну роботу над покращенням доступу до правосуддя в Канаді, а також про практику роботи виїзних судів. 

Члени делегації зможуть детально ознайомитися з розподілом повноважень органів державної влади Канади відповідно до Конституції, процедурою призначення суддів та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Одне з головних питань порядку денного візиту − роль Верховного Суду Канади в процесі гарантування незалежності, підзвітності, неупередженості судової влади.

Окремим блоком заплановано ознайомлення з діяльністю Ради суддів Канади, процесом розгляду скарг на суддів, електронною системою спілкування суддів.

Під час візиту очікується проведення зустрічей представників України з Головою Верховного Суду Канади Річардом Вагнером та керівником апарату Верховного Суду Канади Роджером Білодо, з виконавчим директором Ради суддів Канади, старшим радником юстиції Норманом Сабуріном та начальником управління комунікацій і стратегічних питань Ради суддів Канади Джоанною Лапорт, суддями, працівниками апарату, представниками служби шерифів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...