Слухай онлайн
Економіка

Депутати Львівщини надали гірничий відвід на Розвадівські родовища вапняків та пісків

Депутати Львівської обласної ради надали гірничі відводи ТзОВ «Розвадів будматеріали» Розвадівське родовище вапняків та Розвадівське родовище пісків. Відповідні рішення були проголосовані сьогодні, 10 жовтня, під час засідання сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Гал-інфо з сесійної зали.

Відповідно депутати надали ТзОВ «Розвадів будматеріали» гірничий відвід площею 30,75 га у користування до 06 серпня 2034 року з метою видобування вапняків, придатних для виробництва будівельного вапна та вапнякового борошна, у межах Розвадівського родовища, яке знаходиться 0,5 км на північний схід від с. Розвадів Миколаївського  району Львівської області.

«За» таке рішення проголосувало 44 депутати.

Також депутати надали ТзОВ  «Розвадів будматеріали» гірничий відвід площею 57,62 га у користування до 06 серпня 2034 року з метою видобування пісків, придатних для виробництва цегли силікатної та дрібних стінових блоків, у межах Розвадівського родовища, яке знаходиться 0,5 км на північний схід від с. Розвадів Миколаївського  району Львівської області.

«За» таке рішення проголосувало 44 депутати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...