Слухай онлайн
Cуспільство

Депутати Львівщини затвердили п`ятирічну обласну програму охорони навколишнього середовища

Львівська обласна рада сьогодні, 23 лютого, затвердила Програму охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2025 роки, інформує прес-служба Львівської облради.

Основною метою програми є стабілізація й поліпшення екологічної ситуації на території області та створення безпечного стану навколишнього природного середовища для життя мешканців Львівщини.

Ключовими напрямками затвердженої програми є: розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти. 

На реалізацію програми у 2021 році з обласного бюджету виділять 31 млн грн. Крім того, планують залучити кошти держбюджету  у сумі 36,2 млн грн та з місцевих бюджетів – понад 5,8 млн грн. Також розраховують на фінансовий ресурс міжнародної технічної допомоги.

Додамо, що перелік природоохоронних заходів, фінансування яких у 2021 році здійснюватимуть з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища депутати планують напрацювати окремо та затвердити на наступних сесіях обласної ради. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ