Слухай онлайн
Політика

Депутати проти погашення заборгованості за газ теплопостачальних підприємств з міського бюджету

Депутатський корпус Львівської міської ради проти погашення заборгованості за газ теплопостачальних підприємств міста у 2007 році з бюджету міста. Про це сьогодні на прес-конференції розповів голова бюджетної комісії ЛМР Андрій Стецьків.
„Депутати проти використання міських коштів для проплати різниці в тарифах за газ. Цього року ми будемо діяти за схемою „багатий має платити повністю, а бідному надамо адресну допомогу”. За умови, звичайно, якщо буде прийнято відповідне положення. Підвищення цін на газ стимулює впровадження енергозберігаючих технологій, тому краще вкладати гроші у їхнє впровадження, а не просто платити ДК „Газ України”, – зазначив Андрій Стецьків.
Також, за словами заступника міського голови з питань економіки Олега Синютки, будь-яке збільшення ціни на газ, електроенергію чи мінімальної зарплати відразу ж позначиться на тарифах за теплопостачання. Цього року міська рада не має наміру платити різницю в тарифах за теплопостачання, натомість буде надавати адресну допомогу малозабезпеченим.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ