Слухай онлайн
Економіка

Державне агентство водних ресурсів України продовжує впровадження енергосервісу у водному секторі

12 квітня Голова Держводагентства Ірина Овчаренко взяла участь у відкритті V Форуму енергоефективного партнерства’19 "Територіальні громади, Держава, Бізнес: прозорі інвестиційні моделі".

Під час свого вітального слова до учасників Форуму Ірина Овчаренко зазначила, що Держводагентство вже з 2018 року реалізує 4 енергосервісних договори на насосних станціях у Херсонській області. І сьогодні на цих станціях вже проводиться встановлення та введення в експлуатацію нового обладнання і модернізація частини старого обладнання за рахунок ЕСКО-компаній без залучення жодної копійки бюджетного фінансування.

"Сподіваюсь, що вже з травня цього року ми побачимо ефективну  роботу обладнання та реальну економію електроенергії на цих об’єктах", - наголосила Ірина Овчаренко.

"Але Держводагентство не зупиняється на досягнутому і продовжує роботу щодо впровадження енергосервісних договорів. І на 2019 рік у водному секторі визначено 32 насосних станції, які пропонуються ЕСКО-компаніям для інвестицій", - інформувала Ірина Овчаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");