Слухай онлайн
Політика

Держкомтелерадіо продовжує співпрацю з Координатором проектів ОБСЄ в Україні

6 лютого 2020 року Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко провів зустріч з делегацією ОБСЄ на чолі з представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлемом Дезіром, який 4 - 7 лютого перебував у Києві з офіційним візитом. Про це 10 лютого повідомили у прес-службі Держкомтелерадіо.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва між Держкомтелерадіо та Координатором проектів ОБСЄ в Україні в контексті виконання Україною зобов’язань як члена ОБСЄ у сфері свободи ЗМІ.

ʺДержкомтелерадіо згідно з пунктом 1 статті 1 Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і ОБСЄ активно співпрацює із Координатором проектів ОБСЄ в Україні починаючи із 2014 року, –зазначив Олег Наливайко. – За цей період Держкомтелерадіо виступав партнером та бенефіціаром чотирьох проектів: у 2014 році - ʺПідтримка розвитку онлайн журналістики в Україніʺ, у 2016-2017 роках - ʺПідтримка сталого реформування державних та комунальних ЗМІ; у 2018 році - ʺПідтримка сталого реформування державних та комунальних ЗМІʺ; у 2019 році - ʺПосилення саморегуляції українських медіаʺ.

Він поінформував, що з 2019 року і до сьогодні Держкомтелерадіо продовжує співробітництво з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в якості бенефіціара проекту ʺПосилення саморегуляції українських медіаʺ, метою якого є підвищення спроможності українських медіа у використанні саморегуляції для розвитку етичної, якісної журналістики, в тому числі під час криз.

Коментуючи підсумки впровадження Закону України ʺПро реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформаціїʺ, Голова Держкомтелерадіо констатував, що реформу завершено і навів статистичні дані щодо реформованих видань. ʺСтаном на грудень 2019 року в Україні реформовано 615 видань (що складає близько 96% від загальної кількості державних та комунальних ЗМІ, які реально виходили на кінець 2018 року), а саме: 569 - комунальних (близько 97% від загальної кількості комунальних видань, які реально виходили на кінець 2018 року), 46 - державних (близько 91% від загальної кількості державних видань, які реально виходили на кінець 2018 року), – зауважив Олег Наливайко.

Під час перемовин сторони обговорили основні виклики свободі слова в Україні та механізми боротьби з дезінформацією і домовилися про подальшу плідну співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ