Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Десяти мільйонам людей у КНДР загрожує голод

Близько 40 відсотків населення Північної Кореї опинилися перед загрозою голоду, говориться в доповіді двох організацій ООН. Про це інформує УНІАН.

Як мінімум десяти мільйонам жителів Північної Кореї, за даними ООН, загрожує голод. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) і Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, представленій в п'ятницю, 3 травня, пише DW. Як заявив представник ВПП Ерве Верхозель, запасів продовольства в КНДР не вистачить до наступного врожаю - для забезпечення 25-мільйонного населення бракує близько 1,4 мільйонів тонн продуктів харчування.

За словами Верхозеля, через посухи, сильну спеку і повені останній урожай виявився найгіршим за десятиліття. Багато сімей - в деяких районах 43 відсотки населення страждають від хронічного недоїдання, тому кожна п'ята дитина відстає в розвитку. Державний пайок був зменшений з 380 до 300 грамів в день. Представник ВПП назвав ситуацію дуже серйозною, яка погіршиться ще сильніше, якщо не буде надана допомога ззовні. Всесвітня продовольча програма займається підготовкою гуманітарної допомоги для 770,5 тисячі жінок і дітей в околицях столиці КНДР Пхеньяну. На питання, чому міжнародне співтовариство повинне допомагати країні, яка кидає мільярди на ракетну і ядерну програму, Верхозель відповів: "Ми не втручаємося в політику. Коли ми бачимо, що люди в біді, ми повинні допомогти".

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ