Слухай онлайн
Cуспільство

Дітям Героїв із Львівщини подарували обереги "Батьківське серце"

У Львівському палаці мистецтв діти, батьки яких загинули в російсько-українській війні, захищаючи Україну, отримали іменні пам’ятні кулони у вигляді серця. Про це повідомили 4 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Всеукраїнський проєкт із виготовлення та вручення таких оберегів започаткувала Громадська спілка "Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання "Бойове братерство України", до якої належать ветерани війни і нинішні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства. Срібні “Батьківські серця” вже отримали діти героїв з 23 областей України.

На Львівщині до втілення проєкту долучилися Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада.

"За даними департаменту соціального захисту населення, на Львівщині зростають 240 дітей, чиї батько або мати загинули, захищаючи Україну. Майже 70 із них проживають у Львівському районі. Пам’ятати і допомагати цим дітям - наш обов’язок. А подарувати їм оберіг у вигляді батьківського серця - дуже символічно. Тому ми підтримуємо таку акцію", - наголосив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Організаторами вручення оберегів дітям Героїв у Львові є "Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання "Бойове братерство України", Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Молодіжна рада Стрийщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ