Слухай онлайн
Cуспільство

Для молодих екобрендів стартував конкурс EcoLogica

Розпочався прийом заявок на участь у новому проєкті EcoLogica, партнером якого є Lviv Fashion Week. EcoLogica – програма підтримки і промоції для молодих брендів, які працюють у напрямі sustainable fashion. Про це повідомили 13 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Програма включає конкурсний відбір кращих екоспрямованих колекцій та безкоштовне створення для 5-ти переможців конкурсу якісних промоматеріалів:  

- професійної фотозйомки колекції (лукбук);

- професійної відеозйомки колекції (презентаційний відеоролик);

- відеоінтерв’ю з дизайнером/представником бренду, в якому вони зможуть розповісти про цінності власного бренду, його особливості та специфіку, екологічну складову.

Проєкт також передбачає подальшу (безкоштовну для учасників) промоцію створених відео- та фотоматеріалів у соцмережах, професійних та новинних ЗМІ. Для переможців конкурсу з інших міст передбачені забезпечення проїзду і проживання у Львові на час зйомок за рахунок організатора.

Відбір колекцій здійснюватиме журі фахівців у сфері моди та екології за параметрами етичності та екологічності (які матеріали використовуються, чи дотримано екологічні та етичні норми при виробництві, яка упаковка), інноваційності, актуальності (в ідеях та дизайні), міжсекторальності (колаборації з художниками вітаються).

Проект EcoLogica реалізується за підтримки Українського культурного фонду, у партнерстві з Асоціацією кіновиробників Львівщини та Zero Waste Lviv. 

Прийом заявок відкрито до 5 серпня. У конкурсі можуть брати участь молоді українські бренди одягу (до 6 років), які орієнтуються у своїй діяльності на цінності сталого розвитку, відповідального споживання і свідомої моди. Для того, щоб стати учасником програми, необхідно заповнити форму реєстрації.

Для довідок: +38 067 272 35 13, inka@lvivfashionweek.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ