Слухай онлайн
Cуспільство

Для поліцейських Львівщини провели семінар

Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
1/3
Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, сьогодні, 22 січня, поліцейські Львівщини взяли участь у семінарі ʺДотримання законодавства щодо конфлікту інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, вимоги фінансового контролюʺ.

Навчання, участь у яких взяли керівники управлінь, служб, територіальних та інших підрозділів поліції Львівщини, відбулись за сприяння Консультативної Місії Європейського Союзу.

Начальник відділу проведення люстрації Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України Олег Лозовий розповів учасникам семінару тонкощі і нюанси вимог законодавства щодо конфлікту інтересів та інших обмежень щодо корупції, про відповідальність за порушення фінансового контролю, а також про обмеження щодо розголошення інформації та прийняття подарунків. 

ʺЛьвів - перше місто, на базі якого проводиться цей семінар. У подальшому ми запланували такі навчання ще у п’ятьох містах України. Наша мета – розібрати з керівниками підрозділів нюанси і нововведення, які є в антикорупційному законодавстві, щоб вони могли передавати ці знання далі своїм підлеглимʺ, - зазначив Олег Лозовий.

В подальшому учасники семінару проводитимуть подібні заняття з особовим складом ввірених їм підрозділів, попереджаючи таким чином прояви корупції та конфлікту інтересів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ