Слухай онлайн
Економіка

Для забезпечення енергетичних потреб мешканців Львова збудують нову потужну підстанцію

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/5
Нову високовольтну підстанцію напругою 110кВ збудує ПрАТ "Львівобленерго" для споживачів південної частини Львова. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Сьогодні ця частина міста забезпечується електроенергією від чинних підстанцій 110кВ "Львів-5", "Львів-7", "Львів-8" та "Львів-12", які вже завантажені на 80-90%.

У зв’язку з цим енергетики розробили проєкт будівництва нової ПС 110/20/6кВ "Львів-29" з двома силовими трансформаторами потужністю 25 мегавольт-ампер кожен. Будівництво нової підстанції розпочали у березні поточного року на вул. Академіка Є. Лазаренка. На підстанції встановлять сучасне автоматизоване обладнання.

ПС "Львів-29" дозволить розвантажити наявні підстанції, створити резерв потужності, підвищити надійність електропостачання побутових споживачів та інфраструктури цієї частини міста, яка динамічно розвивається.

"Цього року на будівництво підстанції "Львів-29" передбачено 112,9 млн грн в інвестиційній програмі ПрАТ "Львівобленерго", а загалом обсяг фінансування запланованих робіт згідно з Інвестпрограмою становить понад 538  млн грн без ПДВ. Основний обсяг коштів буде скеровано на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання області", - зазначив директор департаменту Богдан Кейван.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ