Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Дмитро Кулеба провів зустріч із двопартійною делегацією Сенату США

Як повідомили в пресслужбі МЗС України, сторони узгодили кроки зі стримування російської агресії.

17 січня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із двопартійною делегацією Конгресу США на чолі із сенаторами Робертом Портманом і Джин Шахін та за участі сенаторів Емі Клобучар, Кріса Мерфі, Річарда Блюменталя та Роджера Вікера.

“Візит сенаторів до Києва підтверджує, що Україна має потужну двопартійну підтримку США на тлі стягування російських військ до державного кордону та на тимчасово окуповані РФ території нашої держави”, - наголосив Дмитро Кулеба.

Сторони приділили ключову увагу спільним крокам України, США та союзників задля стримування Росії від подальшої агресії та посилення обороноздатності України.

Американські сенатори підтвердили непохитну підтримку народу України у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності, готовність Сполучених Штатів конкретними кроками посилювати безпеку нашої держави.

Дмитро Кулеба відзначив важливу роль Конгресу США у розширенні підтримки оборонного сектору України. Міністр наголосив, що сильна Україна є найкращим фактором стримування російської агресії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ