Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» вирішили вступити ще три громади

До Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» доєдналася Белзька, Жовківська та Яворівська міські громади. Про це повідомив виконавчий директор ОАМР «Ради Львівщини» Данило Сороковий.

«Рішення про вступ до нашої Асоціації прийняли громади на сесіях, тепер ми нашому засіданні маємо ввести їх у склад членів. На даний час Асоціація налічує 72 члени об’єднання, з них 63 – територіальні громади.

Запрошуємо приєднатися до Асоціації решту громад Львівщини. Наша мета – об’єднати навколо ідей ОАМР «Ради Львівщини» усі 73 громади області», – наголосив Данило Сороковий.

Довідково:

Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» є об’єднанням органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Пріоритетами роботи організації визначено сприяння у налагодженні комунікацій між громадами та владою, створення платформи для підвищення освітнього рівня управлінців, розвиток інфраструктурних інвестиційних проєктів територіальних громад, підготовка проєктної документації для участі територіальних громад у конкурсах, промоція заходів, унікальних рішень та успішних ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ