Слухай онлайн
Cуспільство

До Львівського прикордонного загону прибули подарунки для дітей учасників АТО

Четвертий рік поспіль у Польщі проходить доброчинна акція «Свята без тата», спрямована на допомогу дітям з України, чиї батьки є учасниками бойових дій на Донбасі, повідомили в Деражавній прикордонній службі України.

Організаторами акції є волонтери Громадської організації Ініціатива «Героям Майдану», що створена у Польщі мамою і донькою Галиною Андрушков та Вікторією Батрин.

Волонтерками зібрано для маленьких українців індивідуальні подарунки відповідно до їх віку. Кожен такий подарунок складається з солодощів, одягу, іграшок, шкільного приладдя тощо. До акції долучились усі небайдужі поляки та українці з усієї Польщі, а також Посольство України в Республіці Польща.

У цьому році благодійниками зібрано подарунки для 36 сімей загиблих та 18 важкопоранених прикордонників. Окрім подарунків для родин прикордонників організаторами акції зібрано понад 2000 подарунків родинам загиблих та пораненим військовослужбовцям ЗСУ.

Подарунки вже прибули до Львівського прикордонного загону, звідки вирушать по різних містах України, де проживають маленькі українці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ