Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Яна Степаненко допомогла зібрати кошти на протези для «азовця» Олександра Жовненка

13-річна українка Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги внаслідок російського ракетного удару по Краматорському вокзалу, під час участі в Токійському марафоні зібрала майже 900 тисяч гривень на спортивні протези для ветерана «Азову» Олександра Жовненка, до збору долучилися близько півтори тисячі людей. Про це повідомляє ЛМР.

Благодійний збір коштів, ініційований 13-річною Яною Степаненко, яка три роки тому втратила обидві ноги під час російського ракетного удару по Краматорському вокзалу, успішно завершено. Завдяки участі дівчинки у Tokyo Marathon Friendship Run вдалося зібрати майже 900 тисяч гривень на бігові протези для захисника України, «азовця» Олександра Жовненка. До ініціативи долучилися майже півтори тисячі небайдужих.

1 березня Яна Степаненко на протезах подолала дистанцію у 5 кілометрів у рамках Tokyo Marathon Friendship Run. Метою її забігу був збір коштів на спортивні протези для Олександра Жовненка, пацієнта центру UNBROKEN, який також переніс подвійну ампутацію ніг і мріє про повернення до активного життя.

Благодійна ініціатива Яни Степаненко надихнула 1447 людей підтримати її збір. Завдяки зібраним коштам Олександр Жовненко незабаром отримає омріяні спортивні протези. Частину зібраних грошей також буде спрямовано на придбання протезних виробів та витратних матеріалів для ще одного захисника, який проходить лікування в центрі UNBROKEN.

У Першому медичному об’єднанні Львова висловили щиру вдячність усім, хто підтримав збір, особисто Яні Степаненко за її силу духу та підтримку ветеранів, благодійній платформі dobro.ua за партнерство, ФК «Шахтар» та подружжю Паулу і Катерини Фонсеки за допомогу в організації поїздки Яни до Токіо, а також українцям в Японії, які підтримували дівчинку під час забігу.

Нагадаємо, Яна Степаненко втратила обидві нижні кінцівки у 2022 році внаслідок російського ракетного удару по Краматорському вокзалу. Після протезування та реабілітації дівчинка почала займатися бігом з благодійною метою. У 2024 році вона взяла участь у Бостонському марафоні, де зібрала кошти на біговий протез для військового Олександра Рясного.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

Повідомити автору про помилку:

Адреса сторінки з помилкою:

Текст з помилкою:

Коментар :