Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До Львова на освітню конференцію приїде 200 педагогів зі всієї України

Наступної п’ятниці, 26 квітня, у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція Mini EdCamp. Педагоги зі всієї країни ділитимуться своїм досвідом та знаннями.
Фото - ЛМР

Про це повідомив керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

«Наступної п’ятниці у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція Mini EdCamp. Вчителі зі всієї України приїдуть до нашого міста, і ми спільно будемо ділитися досвідом. Радо усіх чекаємо», - сказав у відеозверненні Андрій Закалюк.

Mini EdCamp – це одноденна освітня конференція для педагогів, що відбувається у форматі майстер-класів, обговорень та панельних дискусій, аби вчителі могли ділитися досвідом, ідеями та розвиватися. Цього року на Mini EdCamp у Львові говоритимуть про безконфліктне освітнє середовище.

Також у своєму відеозверненні Андрій Закалюк анонсував ще декілька важливих подій. Зокрема, в межах національно-патріотичного виховання у травні цього року проведуть триденні навчально-польові військові збори у Карпатах. Учасниками стануть близько 500 учнів.

Окрім того, уже з понеділка відбудуться фінальні змагання шкільних спортивних ліг у Львові. Водночас, у травні відбудеться фінал районного етапу квізів, у яких загалом взяли участь близько 2 тисяч дітей 4,8 та 9 класів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ