Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До Львова приїде три команди американських лікарів

Про це під час зустрічі домовився міський голова Львова Андрій Садовий із пластичним хірургом з США Стівеном Ортеном. Американець відвідав Львів вперше на початку повномасштабного вторгнення.
Фото - ЛМР

Після цього повернувся додому в Даллас і зібрав кілька десятків американських лікарів, котрі хочуть приїхати до Львова та допомогти в лікуванні. Зокрема, приїхати у Перше медоб’єднання мають американські реконструктори, пластичні  хірурги та військові лікарі. Перші візити заплановані на березень 2023 року.

«Коли я вперше побував у Львові, - я закохався у ваше місто і у ваших людей. Був вражений професійністю ваших лікарів з Першого ТМО. Сьогодні я вже втретє у Львові. Хочу, аби мої колеги пережили те саме. Плануємо приїхати з командою навесні та максимально допомогти українським колегам із порятунком людей», - сказав Стівен Ортен.

Натомість мер Львова Андрій Садовий презентував лікарю екосистему реабілітації НЕЗЛАМНІ, яку розбудовують на базі Першого ТМО. 

«Центр реабілітації такого масштабу ми будуємо в Україні вперше.Тому нам потрібна допомога у всьому: в ідеях, технологіях, в навчанні, в обміні досвіду. Тому ваші візити і наміри ваших колег дуже цінні не лише для нашого міста, але й для всієї України. Адже у наших лікарнях перебувають пацієнти з різних куточків країни», - сказав Андрій Садовий.

За час повномасштабного вторгнення у центрі НЕЗЛАМНІ у Львові допомогу отримали понад 7 тисяч поранених українців. Це військові та цивільні, дорослі й діти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ