Слухай онлайн
Cуспільство

До Львова з’їхались керівники підрозділів Нацполіції з усієї України

Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
Фото: Гал-інфо
1/4
Сьогодні, 27 жовтня, керівник Національної поліції України Сергій Князєв проводить у Львові розширену нараду за участі керівників структурних та регіональних підрозділів поліції з усієї країни. Основні питання, які планують розглянути, - це стан правопорядку у державі, а також підсумки роботи поліції впродовж 9 місяців 2017 року.

Про це під час брифінгу розповів сам Сергій Князєв, передає кореспондентка Гал-інфо.

За його словами, до Львова прибули всі керівники Головних управлінь Нацполіції у різних містах країни, а також керівники департаментів і структурних підрозділів, які протидіять злочинності в країні, представники управління превенції, слідчих підрозділів та специфічних підрозділів, які виконують вузьку спеціалізовану роботи.

«Ми відійшли від старих методів проведення нарад, де сварили працівників, не вникаючи у проблеми регіону. Ми будемо підводити підсумки за 9 місяців роботи поліції. Обговорюватимемо реформи та їх втілення, наші прорахунки та перемоги», - наголосив Сергій Князєв.

Керівник Нацполіції також розповів, що учасники наради вже закінчили перший блок питань щодо боротьби з організованою злочинністю і розслідування кримінальних проваджень. Наступний блок засідання - розгляд роботи поліції превенції. 

«Вони презентують перебіг реформ блоку превенції, і ми сформатуємо послідуюче реформування. Ми вийдемо з великих міст, обласних центрів, підемо в райцентри, містечка, селища, села, щоб поліцейська присутність була максимально скрізь», – наголосив Сергій Князєв.

Фото: Гал-інфо
1/1

На запитання журналістів про те, які регіони України вважаються більш або менш криміногенними станом на зараз, голова Нацполіції відповів, що статистика залежить від специфіки та виду злочину.

«Сьгодні ми перебуваємо на Західній Україні. Можна сказати, що цей регіон є менш криміногенним, ніж Східний, зокрема ніж Дніпропетровська та Запорізька області. Однак сьогодні виступав прокурор Львівщини і висловив занепокоєння ростом квартирних крадіжок в області», - заявив Сергій Князєв і додав, що на Київщині почастішали випадки пограбування приватних будинків заможних людей, а на Одещині борються із пограбуваннями фермерів.  

Фото: Гал-інфо
1/1

«88% вбивств, скоєних по всій Україні, є розкрита. Неважливо, яка категорія цих вбивств, бо це вбивства людини. Враховуючи фаховість працівників Нацполіції та злагодженої роботи з прокуратурою і судом, майже всі злочинці затримані», - підсумував Князєв.

В контексті замаху на життя нардепа Ігоря Мосійчука, керівник Нацполіції пообіцяв, що невдовзі поліція оприлюднить статистику за останні 9 місяців щодо розкриття найбільш резонансних кримінальних справ, пов’язаних із замовними вбивствами та терористичними атаками.

Нове екіпірування та технічне забезпечення Нацполіції представили у Львові

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ