Слухай онлайн
Cуспільство

До Моршина завітає Посол Фінляндії

За повідомленням Посольства Фінляндії в Україні, Посол Фінляндії Крістер Міккелссон планує відвідати Моршин 10 лютого о 10.00 з метою ознайомлення з результатами впровадження проекту Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини», який фінансується Посольством Фінляндії.

Про це Гал-інфо повідомив секретар Моршинської міської ради  Микола Воєвода.

Під час цього візиту Посол має намір зустрітися з керівництвом міста та відвідати дошкільний навчальний заклад "Сонечко", на базі якого реалізується  проект.

Протягом 2010 р. Агенція  регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» та Моршинська міська рада реалізовували проект "Енергоощадні ініціативи Стрийщини" за фінансової підтримки Фонду "Східна Європа" та Посольства Фінляндії в Україні.

Метою проекту – інформувати мешканців Моршина про способи заощадження витрат традиційних джерел енергії шляхом використання альтернативних джерел енергії - енергії сонця та вітру. Це особливо важливо для Моршина як  курортного міста, оскільки для отримання альтернативних  джерел енергії  використовуються природні чинники - енергія вітру та сонця. Одним з прикладів такого застосування енергії сонця було встановлення сонячного колектора на даху дошкільного навчального закладу №2 "Сонечко" в м. Моршині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ