Слухай онлайн
Cуспільство

До поліції Львівщини надійшло 206 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Сьогодні, 25 жовтня, станом на 18.00 до поліції Львівщини надійшло 206 повідомлень про порушення виборчого законодавства. За усіма - проводяться перевірки.

За результатами перевірок загалом складено 17 адміністративних протоколів у місті Червоноград, Сколівському, Дрогобицькому, Яворівському, Жовківському, Самбірському, Буському та Стрийському районах Львівщини, а також у Личаківському та Франківському районах Львова.

Зокрема:

  • за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 12 протоколів;
  • за ст.212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 4 протоколи.

Окрім того, правоохоронці склали один адміністративний протокол щодо порушення карантинних обмежень за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Складені матеріали про адміністративні правопорушення скеровані у суди для прийняття рішень.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Правоохоронці й надалі працюють у посиленому режимі - забезпечують охорону публічного порядку та дотримання законності, а також здійснюють цілодобову охорону виборчих комісій, аж до завершення підрахунку голосів, а також збереження та перевезення виборчих бюлетенів та протоколів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ