МОН представило 7 ключових ініціатив, які відомство зацікавлено реалізовувати спільно з міжнародними партнерами та донорами. Про це повідомляє прес-служба відомства, - Освіта.UA.
Презентація ініціатив відбулась під час зустрічі міністра освіти Лілії Гриневич з представниками ключових міжнародних партнерів та організацій, що співпрацюють з МОН.
У відомстві зазначають, що до ключових ініціатив співпраці з міжнародними експертами відноситься допомога у розробці стандартів для базової школи, організації широкого та відкритого обговорення запропонованих змін у програмах 10-11 класів, створення національної платформи онлайн-освіти, підтримка, зокрема експертна, під час дерегуляції освітньої сфери, формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти, проект з розвитку студентської активності та внутрішньої мобільності, а також участь у підготовці довготривалої стратегії змін в освіті.
За словами керівника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Анни Новосад, відомство особливо зацікавлено у реалізації цих проектів, однак у міністерстві також вітаємо інші ініціативи з боку міжнародних партнерів.
«Якщо у вас є власне бачення нашої співпраці в межах чотирьох пріоритетів МОН, серед яких: реформа Нова українська школа, модернізація професійної освіти, підвищення якості вищої освіти та зміна системи фінансування науки – ми відкриті до пропозицій», – наголосила Анна Новосад.
У МОН також повідомили, що у межах обговорення також піднімалося питання вже діючих проектів. Зокрема, йшлося про підтримку переміщених вищих навчальних закладів та об’єднання зусиль навколо координації допомоги міжнародних партнерів.