Слухай онлайн
Політика

Донька викладача Зеленського може отримати посаду в АМКУ

Посаду державної уповноваженої в Антимонопольному комітеті України може отримати Ірина Копайгора. Вона є донькою викладача Івана Копайгори, що працює у Криворізькому економічному інституті при "КНЕУ ім. В. Гетьмана", та навчав президента Зеленського.

18 серпня Ірина Копайгора подала до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду державної уповноваженої АМКУ. Про це свідчать дані з реєстру НАЗК, передає ресург "Наші гроші".

Ірина Копайгора зареєстрована та проживає у Кривому Розі. Працює у Криворізькому економічному інституті при «КНЕУ ім. В. Гетьмана» у якості доцента кафедри правового регулювання економіки.

Відзначимо, що у цьому інституті юридичну освіту отримав чинний президент України Володимир Зеленський.

У цьому ж інституті викладає батько претендентки на крісло державної уповноваженої – Іван Копайгора. Будучи завідувачем кафедри правознавства, Копайгора викладав Зеленському теорію держави і права.

Сам Копайгора коментував успіх Володимира Зеленського, високо оцінюючи його особистісні якості та позитивно характеризуючи його досягнення.

«Саме Володимир не одного разу просив порад, і ніколи не пропускав пар, хоча грав у спектаклях і виступав у театрі», – згадував Копайгора.

Також відомо, що у Криворізькому економічному інституті працює батько Володимира Зеленського, Олександр Зеленський.

Окрім викладання в КНЕУ Ірина Копайгора також отримує заробітну плату за сумісництвом у МАУП Кривий Ріг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ