Слухай онлайн
Економіка

Дорогу Забужжя – Руда - Сілецька відремонтують в межах експлуатаційного утримання

15 червня за дорученням голови Львівської ОДА Максима Козицького директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський зустрівся з депутатським корпусом та мешканцями Кам’янка - Бузької міської громади щодо ремонту дороги Забужжя – Руда -Сілецька. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото: Depositphotos

Спільно проінспектували стан доріг у населених пунктах Старий Добротвір, Сілець, Долини, Руда-Сілецька, Забужжя та роботу перевізників.

В межах зустрічі вирішили дорогу Забужжя-Руда-Сілецька відремонтувати в межах експлуатаційного утримання доріг.

"Комунальне підприємство Кам’янка-Бузької міської ради здійснить роботи з водовідведення, опісля підрядна організація проведе підсипку щебнем, профілювання та грейдерування на цій дорозі в межах населеного пункту Забужжя", - зазначив Орест Шуліковський.

Також він наголосив, що департамент дорожнього господарства розгляне можливість виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту цієї дороги протяжністю 1,7 км в межах с. Забужжя.

"Для капітального ремонту цього відрізку дороги потрібне фінансування у сумі 14 млн гривень", - додав Орест Шуліковський.

Фото: Depositphotos

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ