Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

ДП “Антонов” планує отримати понад 6 млрд грн доходу у 2019 році

7 лютого, за поданням Мінекономрозвитку Уряд затвердив фінансовий план ДП “Антонов” на 2019 рік. Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку і торгівлі.

Відповідно до документу у поточному році ДП “Антонов” планує отримати близько 6,1 млрд чистого доходу від реалізації продукції, з яких 5,9 млрд грн – на зовнішніх ринках та 200 млн грн – в Україні. Серед основних статей запланованого доходу 263 млн грн також надійдуть від надання інжинірингових послуг, 73 млн грн - від науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт і 32,5 млн грн  - від роялті. 

У 2019 році держпідприємства планує сплатити на користь держави понад 1 млрд гривень, зокрема податків, зборів, включаючи відрахування 30% чистого прибутку ДП “Антонов” на суму 214,5 млн грн.

“Підтримка розвитку авіапромисловості - один з пріоритетів Мінекономрозвитку та Уряду України. Зокрема, рік тому за нашою ініціативою  підприємства сфери літакобудування були звільнені від сплати ввізного мита і ПДВ на технічні прилади та устаткування для виробництва авіатехніки, щоб спрямувати більше коштів на модернізацію продукції та виробництво нової”, - зазначив Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

З урахуванням цієї можливості ДП “Антонов” у 2019 році планує продовжити реалізацію програми імпортозаміщення (заміни російських комплектуючих на українські аналоги та комплектуючі з Канади, Китаю та  США) та відновити серію випуску літаків АН -148, АН-158, АН-178.

Крім того, фінплан ДП “Антонов” передбачає збільшення чистого доходу від реалізації продукції на 21% відносно 2018 року. У тому числі на 22,1% за напрямком “вантажний авіаційний транспорт” та на 312,7% за напрямком “виробництво літальних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування”.

Підприємство також планує у 2019 році підвищити зарплати на підприємстві. Середня зарплата зросте до 15,7 тис. грн тобто на 57,3% порівняно з 2018 роком.

Довідково:

ДП “Антонов” – державне підприємство, що об'єднує дослідно-конструкторське бюро, завод з виробництва авіаційної техніки та льотно-випробувальний комплекс. В активі діяльності ДП “Антонов” 22 типи нових літаків понад 110 спеціалізованих модифікацій різного військового та цивільного призначення. ДП “Антонов” виготовило близько 22 тисячі літаків, з них понад 1,5 тисячі продано в 50 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ