Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Дрогобич очолив рейтинг прозорості міст України – TI Ukraine

У середу, 12 лютого, аналітики Transparency International Ukraine оприлюднили Рейтинг прозорості міст України за 2019 рік серед 100 найбільших міст України. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.
Фото: Дрогобицька міська рада

Лідером рейтингу прозорості став Дрогобич. Набравши 79,1 бала зі 100 можливих, Дрогобицька міська рада посіла перше місце, очоливши рейтинг зі 100 міст України.

Крім Дрогобича та Покрова, які набрали однакову кількість балів, до першої п’ятірки потрапили міста Тернопіль (76,0), Маріуполь (74,6) і Вінниця (74,2). Київ у Рейтингу посів 15 місце.

Експерти склали рейтинг за 86 індикаторами у 14 сферах, серед яких враховувалися фінансова і бюджетна сфери, закупівлі, комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади, інвестиції та економічний розвиток.

Зокрема, Дрогобич отримав максимальну оцінку прозорості у сферах закупівель, комунального майна, освіти, житлової політики і професійної етики та конфліктів інтересів.

Нагороду ʺ1 місце у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України 2019 рокуʺ отримав міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час оприлюднення аналітичного дослідження Transparency International Ukraine у Києві.

ʺДля того, щоб українські міста розвивалися, щоб в них хотіли жити і працювати молоді люди, органи влади повинні працювати відкрито. Ми робимо все для того, щоб Дрогобич став кращим, щоб з нього не те, що не їхали, щоб в нього поверталися. У цьому, беззаперечно, допомагають самі дрогобичани, які контролюють органи влади та долучаються до управління містом. Впевнений, що найбільші перемоги Дрогобича ще попередуʺ, – прокоментував перемогу міста Тарас Кучма.

Дрогобич посідає перше місце у Рейтингу прозорості міст України вже другий рік поспіль. Вперше Дрогобич, як переможця Рейтингу, відзначили на Всеукраїнському рівні у 2019 році.

Загалом, як зазначає начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, який разом з міським головою отримав відзнаку в Києві, це вже 13 перемога Дрогобича на Всеукраїнському рівні за відкритість і прозорість в управлінні містом.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Україна повернулася на рівень 2017 року за Індексом сприйняття корупції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ