Дрогобицький завод автомобільних кранів успішно пройшов сертифікаційний аудит
Слухай онлайн
Економіка

«Дрогобицький завод автомобільних кранів» успішно пройшов сертифікаційний аудит

ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» успішно пройшов сертифікаційний аудит. Про це «Гал-info» повідомив генеральний директор ВАТ  «Дрогобицький завод автомобільних кранів» Валерій Левицький.
За його словами на заводі вдало пройшла перевірка сертифікаційної компанії на отримання сертифікату ISO 9001-2000,  сертифікат відповідності  системи управління якістю плануємо отримати в червні. «На заводі крім аудиту підприємства була проведена співбесіда з керівниками та заступниками», - сказав Валерій Левицький.
Завод сертифікували  у системі управління якості в частині проектування, виготовлення, монтажу, ремонту та реконструкції вантажопідйомної техніки. Сертифікацію проводитиме німецька компанія „ТюфТюренген”.
У 2005 році Дрогобицький завод автомобільних кранів збільшив випуск продукції у 1,8 раза порівняно з 2004 роком, на суму 100 млн грн.
У 2005 році Дрогобицький завод автомобільних кранів збільшив виробництво  на 47,14%, або 117 автокранів порівняно з 2004 роком – з 227 до 344 автокранів,  у 2003 році виготовив  108 автокранів, у 2002 році - 54 автокрани.
ВАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів” виробляє автомобільні гідравлічні крани КТА. Основні моделі – КТА-14, КТА-16, КТА-25 і КТА-28 з вантажопідйомністю 14, 16, 25 і 28 тонн відповідно. Крани виробництва  Дрогобицького заводу автомобільних кранів, які відомі на ринку під торговельною маркою „Силач”,  експортуються в Болгарію, Латвію, Литву, Туркменістан, Узбекистан, В'єтнам, Аргентину, Кубу, Азербайджан, Грузію, Монголію, Судан, Гвінею, Молдову, Білорусь, Росію.
ДЗАК  має 9  тис. акціонерів, з яких 62% акцій належить 3-4 юридичним особам  з Дніпропетровська, та 6% акцій належить колективу підприємства. ДЗАК займає 80% українського  ринку автомобільних кранів. 40% продукції заводу йде на експорт.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...