Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

«Дрогобицький завод автомобільних кранів» успішно пройшов сертифікаційний аудит

ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» успішно пройшов сертифікаційний аудит. Про це «Гал-info» повідомив генеральний директор ВАТ  «Дрогобицький завод автомобільних кранів» Валерій Левицький.
За його словами на заводі вдало пройшла перевірка сертифікаційної компанії на отримання сертифікату ISO 9001-2000,  сертифікат відповідності  системи управління якістю плануємо отримати в червні. «На заводі крім аудиту підприємства була проведена співбесіда з керівниками та заступниками», - сказав Валерій Левицький.
Завод сертифікували  у системі управління якості в частині проектування, виготовлення, монтажу, ремонту та реконструкції вантажопідйомної техніки. Сертифікацію проводитиме німецька компанія „ТюфТюренген”.
У 2005 році Дрогобицький завод автомобільних кранів збільшив випуск продукції у 1,8 раза порівняно з 2004 роком, на суму 100 млн грн.
У 2005 році Дрогобицький завод автомобільних кранів збільшив виробництво  на 47,14%, або 117 автокранів порівняно з 2004 роком – з 227 до 344 автокранів,  у 2003 році виготовив  108 автокранів, у 2002 році - 54 автокрани.
ВАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів” виробляє автомобільні гідравлічні крани КТА. Основні моделі – КТА-14, КТА-16, КТА-25 і КТА-28 з вантажопідйомністю 14, 16, 25 і 28 тонн відповідно. Крани виробництва  Дрогобицького заводу автомобільних кранів, які відомі на ринку під торговельною маркою „Силач”,  експортуються в Болгарію, Латвію, Литву, Туркменістан, Узбекистан, В'єтнам, Аргентину, Кубу, Азербайджан, Грузію, Монголію, Судан, Гвінею, Молдову, Білорусь, Росію.
ДЗАК  має 9  тис. акціонерів, з яких 62% акцій належить 3-4 юридичним особам  з Дніпропетровська, та 6% акцій належить колективу підприємства. ДЗАК займає 80% українського  ринку автомобільних кранів. 40% продукції заводу йде на експорт.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...