Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

Дружина затриманого Гринкевича Світлана написала заяву на відпустку за власний рахунок

Як повідомило видання "Високий замок", дружина горе-бізнесмена Ігоря Гринкевича — Світлана Гринкевич — викладачка НУ «Львівська політехніка» написала заяву на відпустку за власний рахунок.

Нагадаємо, як зазначає "ВЗ", Ігор Гринкевич був одним з найбільших постачальників Міністерства оборони. Зокрема, неякісна форма та інші корупційні закупи для армії — його рук справа… Хабар Ігор Гринкевич пропонував одному з керівників Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній у ході розслідування кримінального провадження.

Уся родина Гринкевича потрапила під пильне око медіа. Багато писали про його сина та доньку, про їхнє заможне життя, яке вони демонстрували у соцмережах (зараз, звісно, всі свої сторінки позакривали від широкого загалу).

А ось дружина горе-бізнесмена — Світлана Гринкевич була у тіні. Але вона також є бенефіціаром сімейного бізнесу. За інформацією медіа, 17 травня 2023 року Світлана Гринкевич, стала власницею двох квартир в Києві на вулиці Драгомирова (Печерськ) — площею 51,6 кв. м та 123,6 кв. м. Загальна ринкова вартість оцінюється приблизно від 30 до 35 млн грн. А у листопаді 2023 року Світлана Гринкевич придбала земельну ділянку у Львівській області.

У березні 2023 року Світлана Гринкевич придбала мотельний комплекс «Катерина», розташований на обхідній дорозі (500 м від стадіону «Арена-Львів»).

Як з’ясували журналісти Високого замку, Світлана Гринкевич — викладачка НУ «Львівська політехніка». Викладає маркетинг в Інституті економіки і менеджменту НУ «Львівська політехніка». Вони поцікавились у керівництва навчального закладу, чи ходить Світлана Гринкевич на роботу після гучного корупційного скандалу, який пов’язаний з її родиною?

"Тільки що принесли мені її (Світлани Гринкевич. — Авт.) заяву, яку підписав завідувач кафедри і директор інституту",  повідолмив ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Він додав, що мова про відпустку за власний рахунок з 8.01.2024 р. терміном на п’ять днів у зв’язку з сімейними обставинами.

Юрій Бобало зауважив, що особисто Світлани Гринкевич не знає. Але про корупційний скандал читав у ЗМІ.

А ось на кафедрі, де працює Світлана Гринкевич, від будь-яких коментарів відмовились. Зауважили лише, що можуть охарактеризувати цю людину лише з позитивного боку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ