Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Двоє туристів загинули на горі Піп Іван

Як інформують у прес-службі ДСНС України, 22 лютого о 20 год. 30 хв. до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи ПРВ с. Явірник СПРЧ АРЗ СП (г. Піп Іван) за допомогою звернулась група туристів в кількості 8 чоловік, які рухались на гору Піп Іван-Чорногірський

Рятувальниками до рятувального поста на ношах було транспортовано трьох туристів зі значними обмороженнями, два з яких померли, п’ять туристів рухались самостійно. В зв'язку зі складними погодними умовами (сильний вітер 30 м/с, велика висота снігового покрову 1,5-2 м та низька температура повітря -14) подальші заходи з супроводу групи туристів до підніжжя гори заплановані на 05 год. 23 лютого.

Станом на 7 год. 30 хв. 23 лютого пошуково-рятувальна група ДСНС розпочала підйом для супроводу туристів  та транспортування тіл загиблих. Орієнтовний час підйому до пошуково-рятувального  поста ДСНС 5-6 годин. Біля підніжжя гори створено штаб з проведення рятувальних робіт для координації зв’язку між рятувальниками. Створено проміжний пункт обігріву. На даний час в горах спостерігається ускладнення погодних умов: температура повітря 20 градусів морозу, сильний вітер,нульова видимість снігові перемети подекуди сягають до 1,5-2 метрів. Для проведення заходів з супроводу групи туристів до підніжжя гори залучено рятувальників Івано-Франківського, Косівського та Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП в кількості 34 чол. о/с та 6 од. техніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ