"Динамо" - перший фіналіст Кубка України

У виїзному матчі кияни обіграли представника Першої ліги.

Сьогодні відновився розіграш Кубка України. На момент призупинення футбольних матчів залишалося зіграти всього 3 гри: два півфінали та фінал.

Матч першолігового "Минаю" проти київського "Динамо" мав однозначного фаворита. Тим не менш, час початку гри, а це 14:00, та можливість закарпатців готуватися виключно до цього матчу, адже Перша ліга ще не стартувала, могли додати інтриги грі.

Ще до перерви відбулися всі основні події: Дуелунд сповна скористався шансом та, вийшовши в основному складі, двічі відзначився у воротах голкіпера "Минаю" Поповича. По перерві до розгромного рахунок міг довести Вербіч, але його гол, після перегляду VAR, Катерина Монзуль скасувала.

"Минай" - "Динамо" 0:2 (0:2)

Голи: Дуелунд 8, 39.

Ім'я другого фіналіста, який і розіграє трофей у фіналі з "Динамо",ми дізнаємося через тиждень. Саме 24 червня відбудеться півфінальний матч між "Ворсклою" та "Маріуполем".

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, "Карпати" вийшли з карантину та готуються до матчу з "Олімпіком".