Слухай онлайн
Cуспільство

Фермерські господарства області отримають фінансову підтримку

Учора, 14 червня у Львівському відділенні Українського державного фонду підтримки фермерських господарств відбулось засідання регіональної комісії щодо формування реєстру фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки у 2019 році. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до бюджетної програми "Надання кредитів фермерським господарствам" передбачили надання кредитів в розмірі до 500 тис грн із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

За результатами роботи регіональної комісії сформували реєстр із 20 фермерських господарств котрі претендують на одержання фінансової підтримки у 2019 році.

"Для фермерів вкрай важливо мати доступ до дешевих кредитних ресурсів, що дозволить забезпечити розвиток аграрного виробництва та підвищити конкурентоспроможність сільськогосподарських товаровиробників", - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");