Слухай онлайн
Економіка

Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень

У проекті Державного бюджету України на 2021 рік закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд гривень. Про це повідомили у прес-службі МОН.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Загальний бюджет освіти (без місцевих) складає 173,8 млрд гривень. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Він висловив сподівання, що після ухвалення обласних бюджетів, загальний фонд збільшиться ще мінімум на 100 млрд гривень.

У проекті Держбюджету передбачено 102,5 млрд грн для виплат заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, що на 21,2 млрд грн більше у порівнянні з 2020 роком. Протягом 2021 року зарплата зросте майже на 30%.

Субвенція на Нову українську школу закладена у сумі 1,4 млрд гривень.

ʺНа наступний рік передбачили нову субвенцію для закладів освіти на боротьбу з пандемією коронавірусу. У проекті бюджету на ці заходи закладено один мільярд гривень. МОН працює над тим, щоб збільшити суми видатків на освітуʺ, – повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України.

Нагадаємо, залишки освітньої субвенції можна буде використовувати на організацію безпечного навчання в школах – Парламент ухвалив зміни до Держбюджету-2020.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ