Слухай онлайн
Cуспільство

Гірським пошуково-рятувальним підрозділам Дрогобича подарують нову техніку

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
Фото: ДСНС
1/2
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ДСНС Львівської області, на Львівщині відбудеться урочистий захід із передачі нової сучасної техніки для гірських пошуково-рятувальних підрозділів територіальних органів ДСНС України Західного регіону

Подія відбудеться у Дрогобичі в 2 Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України, 14 лютого о 10:40.

В рамках технічного переоснащення підрозділів для проведення пошуково-рятувальних робіт та виконання завдань за призначенням були придбані за кошти державного бюджету вісім снігоболотоходів "Богун".

Нова сучасна техніка для гірських пошуково-рятувальних підрозділів територіальних органів ДСНС України Західного регіону буде направлена в:

  •  2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України;
  • ГУ ДСНС України у Львівській області;
  • Управління ДСНС України у Закарпатській області;
  • Управління ДСНС України у Чернівецькій області;
  • Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Церемонія вручення сертифікатів на отримання снігоболотоходів «Богун» буде проведена за участі Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Крім того, в рамках заходу відбудеться вручення цінних подарунків для пошуково-рятувальних частин та нагородження особового складу ДСНС Західного регіону за високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність і відвагу, виявлені під час рятування життя людей.

По завершенні урочистого заходу із передачі техніки, присутніх буде запрошено до огляду техніки. Також буде організована практична демонстрація можливостей снігоболотоходів "Богун".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");