Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині новий голова ДПС

Сьогодні, 25 червня, на нараді Головного управління ДПС у Львівській області керівному складу управлінь і начальникам відокремлених управлінь та ДПІ у їх складі представлено начальника ГУ ДПС у Львівській області Ігоря Комендата.

Новопризначений очільник податкової служби Львівщини коротко поінформував про свій професійний шлях, окреслив перспективи подальшої роботи та напрями щодо наповнення державної казни. Висловив сподівання на плідну співпрацю з колективом.

Як повідомляє ZAXID.NET, 44-річний Ігор Комендат народився у місті Костопіль на Рівненщині. У 1997 році закінчив Тернопільську академію народного господарства. За освітою – економіст-правознавець.

З жовтня 2014 року очолював ГУ ДФС у Тернопільській області. Відповідно до декларації, сім’я Ігоря Комендата володіє п’ятьма земельними ділянками, двома квартирами у Тернополі та Чернівцях, дачним будинком на Тернопільщині. Їздить сім’я керівника львівських податківців на BMW X5, власником якого вказаний громадянин Сергій Ганжа, та мотоциклах Harley-Davidson.

Дружина Ігоря Комендата є власницею фермерського господарства «Садком».

За 2019 рік задекларував 160 тис. грн зарплати у ГУ ДФС Тернопільської області, а дружина – понад 2 млн грн доходів від підприємницької діяльності.

Досі обов’язки керівника податкової Львівщини виконував заступник начальника Василь Кресяк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");