Слухай онлайн
Політика

Голови фракцій ЛМР обурені ситуацією з "формулою Штайнмаєра"

"Ми, депутати Львівської міської ради, обурені незрозумілою ситуацією щодо реалізації Мінських домовленостей і підписанням так званої "формули Штайнмаєра", - про це зазначено в заяві голів фракцій Львівської міської Ради.

"Відсутність спілкування Президента України з суспільством спричиняє підозри у можливій здачі інтересів України російському агресору.

Мир у будь-який спосіб – недопустимий! Тисячі українців віддали свої життя заради зупинки агресора і захисту територіальної цілісності України. Викликає нерозуміння розведення військ по всьому фронту, тобто відхід з тих територій, які Збройні Сили України відвоювали протягом останніх років.

Вимагаємо від військово-політичного керівництва України негайно пояснити суспільству хід подальших кроків. Попереджаємо про недопустимість будь-яких поступок щодо проведення виборів на окупованих територіях до завершення виводу російських військ і найманців, роззброєння незаконних формувань і взяття під контроль кордону українськими військами.

Підписавши Харківські угоди, Янукович став на зрадницький шлях відмови від незалежності України. Результат дій Януковича – відомий. Не допустімо повторення цих подій.

Українці заплатили занадто високу ціну, щоб тепер здатися на милість агресора", - зокрема зазначено в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");